Team

 
 

Ambion legt de verbinding

Ambion ontwikkelt, faciliteert en verbindt op het gebied van: onderwijs, personeelszaken, ICT, huisvesting en financiën. De holding bestaat uit een bestuur, het servicebureau en een raad van toezicht. Het servicebureau van Ambion is gehuisvest in Oudeschoot.

Hieronder ziet u wie er in welke functie werkt voor Ambion en hoe deze medewerkers te bereiken zijn.

 
 

College van bestuur

Teunis Wagenaar
a.i. voorzitter college van bestuur
teunis.wagenaar@ambionholding.nl

Het college van bestuur (CvB) is belast met het bestuur en beheer van Ambion en haar dochters. Het CvB stuurt de school- en clusterdirecteuren aan, evenals het servicebureau, en vertegenwoordigt de organisatie naar overheden en anderen. Het CvB legt verantwoording af aan de raad van toezicht.
 
 

Servicebureau

 
Sijbrand Dijkstra
Beleidsadviseur ICT Onderwijsontwikkeling

0513 - 65 66 45
sijbrand.dijkstra@ambionholding.nl
Peter Kootstra
Beleidsadviseur Bedrijfsvoering

0513 - 65 66 51
peter.kootstra@ambionholding.nl
Tom Dolleman
Beleidsadviseur Human Resources

0513 - 65 66 40
tom.dolleman@ambionholding.nl
Rein Brandsma
Beleidsadviseur Huisvesting Facilitair

0513 - 65 66 57
rein.brandsma@ambionholding.nl
Martine de Jong
Beleidsadviseur Communicatie

martine.dejong@ambionholding.nl
Joke Dijk
Managementassistent

0513 - 65 66 44
joke.dijk@ambionholding.nl
Wytske Joostema
Secretarieel Medewerker

0513-65 66 41
wytske.joostema@ambionholding.nl
Helma Jonker
Beleidsondersteunend medewerker onderwijskwaliteit

0513 - 65 66 52
helma.jonker@ambionholding.nl
Klaske Talsma
Consulent Human Resources

0513 - 65 66 53
klaske.talsma@ambionholding.nl
Anneke Gringhuis
Adviseur Arbo Verzuim

0513 - 65 66 43
anneke.gringhuis@ambionholding.nl
Annamieke de Boer
Medewerker Human Resources

0513 - 65 66 50
annamieke.deboer@ambionholding.nl
Rieneke Achtien
Medewerker personeel- en salarisadministratie

0513-65 66 47
rieneke.achtien@ambionholding.nl
Diana Klaver
Medewerker personeel- en salarisadministratie

0513-65 66 46
diana.klaver@ambionholding.nl
Anna Molleman
Beleidsadviseur Onderwijs

0513 - 65 66 49
anna.molleman@ambionholding.nl
Ingrid Kramer
Jr. Medewerker Financiƫle Administratie

0513 - 65 66 54
ingrid.kramer@ambionholding.nl
 
Sijbrand Dijkstra
Beleidsadviseur ICT Onderwijsontwikkeling

0513 - 65 66 45
sijbrand.dijkstra@ambionholding.nl
 
 
Peter Kootstra
Beleidsadviseur Bedrijfsvoering

0513 - 65 66 51
peter.kootstra@ambionholding.nl
 
 
Tom Dolleman
Beleidsadviseur Human Resources

0513 - 65 66 40
tom.dolleman@ambionholding.nl
 
 
Rein Brandsma
Beleidsadviseur Huisvesting Facilitair

0513 - 65 66 57
rein.brandsma@ambionholding.nl
 
 
Martine de Jong
Beleidsadviseur Communicatie

martine.dejong@ambionholding.nl
 
 
Joke Dijk
Managementassistent

0513 - 65 66 44
joke.dijk@ambionholding.nl
 
 
Wytske Joostema
Secretarieel Medewerker

0513-65 66 41
wytske.joostema@ambionholding.nl
 
 
Helma Jonker
Beleidsondersteunend medewerker onderwijskwaliteit

0513 - 65 66 52
helma.jonker@ambionholding.nl
 
 
Klaske Talsma
Consulent Human Resources

0513 - 65 66 53
klaske.talsma@ambionholding.nl
 
 
Anneke Gringhuis
Adviseur Arbo Verzuim

0513 - 65 66 43
anneke.gringhuis@ambionholding.nl
 
 
Annamieke de Boer
Medewerker Human Resources

0513 - 65 66 50
annamieke.deboer@ambionholding.nl
 
 
Rieneke Achtien
Medewerker personeel- en salarisadministratie

0513-65 66 47
rieneke.achtien@ambionholding.nl
 
 
Diana Klaver
Medewerker personeel- en salarisadministratie

0513-65 66 46
diana.klaver@ambionholding.nl
 
 
Anna Molleman
Beleidsadviseur Onderwijs

0513 - 65 66 49
anna.molleman@ambionholding.nl
 
 
Ingrid Kramer
Jr. Medewerker Financiƫle Administratie

0513 - 65 66 54
ingrid.kramer@ambionholding.nl
 
 

Raad van Toezicht

 
De heer L. F. Greven
voorzitter, remuneratiecommissie

De heer A. E. Zandstra
remuneratiecommissie

Mevrouw M. A. Jansen
auditcommissie

De heer H. H. Spanjer
auditcommissie

 
De heer L. F. Greven
voorzitter, remuneratiecommissie

 
 
De heer A. E. Zandstra
remuneratiecommissie

 
 
Mevrouw M. A. Jansen
auditcommissie

 
 
De heer H. H. Spanjer
auditcommissie