Over Ambion

Team

Vanuit ons servicebureau in Oudeschoot werkt een enthousiast team van professionals dagelijks aan de ondersteuning van de scholen en de ontwikkeling van de organisatie. In samenwerking met directeuren en medewerkers zijn de afgelopen jaren grote stappen gezet in het stroomlijnen/harmoniseren van processen en het vormgeven van kenmerkend, onderscheidend onderwijs op onze scholen. 

Binnen het servicebureau zijn diverse ondersteunende diensten ondergebracht. Hieronder ziet u onze medewerkers, hun functie en contactgegevens. Heeft u een vraag, neemt u gerust contact met ons op.

College van bestuur

Ingrid Janssen
Voorzitter College van Bestuur

0513-65 66 56
ingrid.janssen@ambionholding.nl

Servicebureau

Tom Dolleman
Beleidsadviseur HR

0513-65 66 40
tom.dolleman@ambionholding.nl
Martine de Jong
Beleidsadviseur Communicatie & PR

0513-65 66 58
martine.dejong@ambionholding.nl
Peter Kootstra
Beleidsadviseur Bedrijfsvoering

0513-65 66 51
peter.kootstra@ambionholding.nl
Anna Molleman
Beleidsadviseur Onderwijs

0513-65 66 49
anna.molleman@ambionholding.nl
Sijbrand Dijkstra
Beleidsadviseur ICT Onderwijsontwikkeling

0513 - 65 66 45
sijbrand.dijkstra@ambionholding.nl
Rein Brandsma
Adviseur Huisvesting en facilitaire zaken

0513-65 66 57
rein.brandsma@ambionholding.nl
Joke Dijk
Managementassistente

0513-65 66 44
joke.dijk@ambionholding.nl
Wytske Joostema
Secretarieel medewerkster

0513-65 66 41
wytske.joostema@ambionholding.nl
Annamieke de Boer
Medewerkster HR

0513-65 66 50
annamieke.deboer@ambionholding.nl
Helma Jonker
Medewerkster kwaliteit en onderwijs

0513-65 66 52
helma.jonker@ambionholding.nl
Anneke Gringhuis
Adviseur Arbo en verzuim

0513-65 66 43
anneke.gringhuis@ambionholding.nl
Jurriën de la Vieter
HR consulent

0513-65 66 53
jurrien.delavieter@ambionholding.nl
Minke Jacobi
Medewerkster HR - Opleiding en begeleiding


minke.deboer@debasis.frl
Ingrid Kramer
Medewerkster financien

0513-65 66 54
ingrid.kramer@ambionholding.nl
Rieneke Achtien
Medewerkster salarisadministratie

0513-65 66 47
rieneke.achtien@ambionholding.nl
Diana Klaver
Medewerkster salarisadministratie

0513-65 66 46
diana.klaver@ambionholding.nl
Deel deze pagina

Vind een school in de buurt

Onze scholen