Team

 
 

Ambion legt de verbinding

Ambion ontwikkelt, faciliteert en verbindt op het gebied van: onderwijs, personeelszaken, ICT, huisvesting en financiën. De holding bestaat uit een bestuur, het servicebureau en een raad van toezicht. Het servicebureau van Ambion is gehuisvest in Oudeschoot.

Hieronder ziet u wie er in welke functie werkt voor Ambion en hoe deze medewerkers te bereiken zijn.

 
 

College van bestuur

Wim-jan Renkema
voorzitter college van bestuur
wim-jan.renkema@ambionholding.nl

Het college van bestuur (CvB) is belast met het bestuur en beheer van Ambion en haar dochters. Het CvB stuurt de school- en clusterdirecteuren aan, evenals het servicebureau, en vertegenwoordigt de organisatie naar overheden en anderen. Het CvB legt verantwoording af aan de raad van toezicht.
 
 

Servicebureau

 
Sijbrand Dijkstra
Beleidsadviseur ICT Onderwijsontwikkeling

0513 - 65 66 45
sijbrand.dijkstra@ambionholding.nl
Peter Kootstra
Beleidsadviseur Bedrijfsvoering

0513 - 65 66 51
peter.kootstra@ambionholding.nl
Tom Dolleman
Beleidsadviseur Human Resources

0513 - 65 66 40
tom.dolleman@ambionholding.nl
Rein Brandsma
Beleidsadviseur Huisvesting Facilitair

0513 - 65 66 57
rein.brandsma@ambionholding.nl
Martine de Jong
Beleidsadviseur Communicatie

martine.dejong@ambionholding.nl
Joke Dijk
Managementassistent

0513 - 65 66 44
joke.dijk@ambionholding.nl
Wytske Joostema
Secretarieel Medewerker

Helma Jonker
Beleidsondersteunend medewerker onderwijskwaliteit

0513 - 65 66 52
helma.jonker@ambionholding.nl
Klaske Talsma
Consulent Human Resources

0513 - 65 66 53
klaske.talsma@ambionholding.nl
Anneke Gringhuis
Adviseur Arbo Verzuim

0513 - 65 66 43
anneke.gringhuis@ambionholding.nl
Annamieke de Boer
Medewerker Human Resources

0513 - 65 66 50
annamieke.deboer@ambionholding.nl
Rieneke Achtien
Medewerker personeel- en salarisadministratie

Diana Wouda
Medewerker personeel- en salarisadministratie

Margo Visser
Medewerker Financiële Administratie

0513 - 65 66 42
margo.visser@ambionholding.nl
Ingrid Kramer
Jr. Medewerker Fnanciële Administratie

0513 - 65 66 54
ingrid.kramer@ambionholding.nl
 
Sijbrand Dijkstra
Beleidsadviseur ICT Onderwijsontwikkeling

0513 - 65 66 45
sijbrand.dijkstra@ambionholding.nl
 
 
Peter Kootstra
Beleidsadviseur Bedrijfsvoering

0513 - 65 66 51
peter.kootstra@ambionholding.nl
 
 
Tom Dolleman
Beleidsadviseur Human Resources

0513 - 65 66 40
tom.dolleman@ambionholding.nl
 
 
Rein Brandsma
Beleidsadviseur Huisvesting Facilitair

0513 - 65 66 57
rein.brandsma@ambionholding.nl
 
 
Martine de Jong
Beleidsadviseur Communicatie

martine.dejong@ambionholding.nl
 
 
Joke Dijk
Managementassistent

0513 - 65 66 44
joke.dijk@ambionholding.nl
 
 
Wytske Joostema
Secretarieel Medewerker

 
 
Helma Jonker
Beleidsondersteunend medewerker onderwijskwaliteit

0513 - 65 66 52
helma.jonker@ambionholding.nl
 
 
Klaske Talsma
Consulent Human Resources

0513 - 65 66 53
klaske.talsma@ambionholding.nl
 
 
Anneke Gringhuis
Adviseur Arbo Verzuim

0513 - 65 66 43
anneke.gringhuis@ambionholding.nl
 
 
Annamieke de Boer
Medewerker Human Resources

0513 - 65 66 50
annamieke.deboer@ambionholding.nl
 
 
Rieneke Achtien
Medewerker personeel- en salarisadministratie

 
 
Diana Wouda
Medewerker personeel- en salarisadministratie

 
 
Margo Visser
Medewerker Financiële Administratie

0513 - 65 66 42
margo.visser@ambionholding.nl
 
 
Ingrid Kramer
Jr. Medewerker Fnanciële Administratie

0513 - 65 66 54
ingrid.kramer@ambionholding.nl
 
 

Raad van Toezicht

 
De heer L. F. Greven
voorzitter, remuneratiecommissie

De heer A. E. Zandstra
remuneratiecommissie

Mevrouw M. Huisman-Verkeste
commissie onderwijs

Mevrouw G. L. Majoor-Boot
commissie onderwijs

Mevrouw M. A. Jansen
auditcommissie

De heer H. H. Spanjer
auditcommissie

 
De heer L. F. Greven
voorzitter, remuneratiecommissie

 
 
De heer A. E. Zandstra
remuneratiecommissie

 
 
Mevrouw M. Huisman-Verkeste
commissie onderwijs

 
 
Mevrouw G. L. Majoor-Boot
commissie onderwijs

 
 
Mevrouw M. A. Jansen
auditcommissie

 
 
De heer H. H. Spanjer
auditcommissie